Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza na zajęcia sensoplastyczne pt. „Plastusiowe love”. Warsztaty będą odbywały się dwa razy w miesiącu w środy w godzinach 16.00-17.00 w dziale dziecięcym międzyzdrojskiej biblioteki (Plac Ratuszowy 1). Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 4 października 2023 r.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby postanowiliśmy zorganizować zajęcia sensoplastyczne dla dzieci mające na celu zaangażowanie wszystkich zmysłów człowieka. Celem spotkań jest poprawienie motoryki małej, wspomaganie budowania świadomości ciała oraz przestrzeni, a także stymulacja rozwoju zmysłów. Sensoplastyka wpływa na wiele aspektów rozwoju dziecka. Uwalnia twórcze myślenie, uczy czerpania satysfakcji z działania, stymuluje kreatywność, kształtuje elastyczne podejście do świata, pobudza innowacyjne pomysły, a także wzmacnia wiarę we własne możliwości i umiejętności.

Zgłoszenia należy dokonać do 20 września 2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w bibliotece.

UWAGA

Liczba miejsc ograniczona (maks. 10) – decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5 i 6 lat.