Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Elą Downarowicz, które odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w międzyzdrojskiej bibliotece (Plac Ratuszowy 1).

Ela Downarowicz jest autorką takich powieści obyczajowych jak „Aleksandra”, „Ela”, „Monika”, czy kryminalno-sensacyjnych „Cecylia” i „Celina”.

Pisarka jest mieszkanką Kołobrzegu. Zajmuje się organizacją koncertów charytatywnych oraz wszelkich działań, gdzie ważne jest dobro człowieka. Uwielbia taniec i śpiew. Pisze scenariusze do musicali, zajmuje się sportami walki i jeździ na rowerze. Inspiracje do książek czerpie z otaczającego ją świata. Nie boi się wyzwań, otacza się ludźmi, którzy dają jej siłę do tworzenia. Mówi o sobie, że jest kobietą w słusznym wieku, do której wszystko przychodzi w odpowiednim czasie, kiedy wydaje się, że nadzieja jest już nikła.

Spotkanie poprowadzi starszy bibliotekarz Szymon Głod. W trakcie wieczoru będzie możliwość zakupu książek autorki oraz otrzymanie dedykacji.

Zapraszamy na spotkanie pełne czytelniczych emocji i dobrej wiosennej energii.