W dniu 28 lutego 2024 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki po raz kolejny wyruszyli do Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas. Niektórzy uczniowie czytali wypożyczone książki z wielkim zaangażowaniem tego samego dnia i opowiadali bibliotekarzom o losach bohaterów. Wspólnie dzieliliśmy się literackimi zainteresowaniami. Był to czas pełen dyskusji i przemyśleń o przeczytanych woluminach. Bibliotekarze już nie mogą się doczekać kolejnej wizyty w SP 2 w Wapnicy! Panująca tam atmosfera jest niezwykle przyjemna, a to za sprawą kadry pracowniczej i uczniów.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.

Informujemy również, że istnieje możliwość zamawiania książek, które zostaną dostarczone do Punktu w Wapnicy. Zapraszamy do kontaktu minimum tydzień przed datą przyjazdu do placówki.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. 915065021 (wypożyczalnia)  915065022 (czytelnia)

mgr Karolina Malec