Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza wszystkie dzieci do 13. roku życia (posiadających kartę czytelnika) do wzięcia udziału w kalendarzu biblioteczno-adwentowym. Akcja będzie odbywać się w dniach 1-21 grudnia 2023 r.

Uczestnicy mają za zadanie wykonać 18 zadań w ciągu 24h od momentu ich ogłoszenia. Polecenia będą udostępniane każdego dnia o godzinie 10:00 na Facebooku oraz Instagramie biblioteki. W zależności od trudności zadania będzie przyznawana odpowiednia ilość punktów. Ocenie będzie podlegać poprawność wykonanego zadania, kreatywność i nieszablonowość. Dziecko, które rozwiąże najwięcej zadań świątecznych i zdobędzie najwięcej punktów otrzyma upominek od Świętego Mikołajka.

Wykonane przedmioty należy przynieść do biblioteki lub wysłać ich zdjęcie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby, które wyślą zdjęcie lub filmik rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram.

Serdecznie zapraszamy!

mgr Karolina Malec