Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Zakrzewską, które odbędzie się 4 grudnia 2023 r. o godz. 18.30 w siedzibie biblioteki (Plac Ratuszowy 1).

Agnieszka Zakrzewska z zamiłowania jest polonistką, lecz obecnie pracuje jako rekruterka. Zadebiutowała powieścią pt. „Do jutra w Amsterdamie”. Ponadto jest autorką takich książek jak „Niebo nad Amsterdamem”, „Nigdy o tobie nie zapomnę”, czy poruszającej „Gwiazdy nigdy nie gasną”. Wydała już kilkanaście powieści obyczajowo – historycznych. W swojej twórczości ukazuje różne relacje między ludźmi. Pod lupę bierze trudne tematy, ważne są dla niej emocje bohaterów i relacje między ludźmi. Na pierwszym miejscu stawia zawsze czytelnika, ponieważ sensem jest pisać dla każdego. Kocha ludzi i łapie chwile. Autorka od ponad dwudziestu lat jest na emigracji w Niderlandach. Typowo po holendersku chodzi bez czapki, czasami bez butów, jednym słowem nie boi się zimna. Jej motto życiowe to „im dłużej czekasz na przyszłość, tym będzie krótsza”.

W czasie spotkania możliwy będzie zakup powieści Agnieszki wraz z magnesami, zakładkami i holenderskimi drobiazgami. Zapraszamy na spotkanie pełne emocji i dobrej energii.

Do zobaczenia!