14 maja 2022 r. o godz. 12.00 w ramach akcji „Czytanie bajek nie musi być nudne!” Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów na plac przy Informacji Tu

Czytanie bajek nie musi być nudne!

14 maja 2022 r. o godz. 12.00 w ramach akcji „Czytanie bajek nie musi być nudne!” Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów na plac przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach. W ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek pracownicy międzyzdrojskiej biblioteki przygotowali ogrom atrakcji promujących czytelnictwo oraz zdrowy styl życia poprzez zabawy ruchowe. Bibliotekarze oraz studenci Koła Naukowego Animatorów Czasu Wolnego „Pasja” z Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego przeczytają fragmenty książki „Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu” autorstwa Grzegorza Kasdepke. Na słuchaczy czekają także wspaniałe animacje taneczne i warsztaty plastyczne promujące czytelnictwo. Wspólnie wykonamy dzienniczki i zakładki do książek. Będziemy ćwiczyć koordynację wzrokową i ruchową za pomocą szachownicy - chusty animacyjnej. To wspaniała rodzinna zabawa! Dla uczestników mamy także fantastyczną niespodziankę, która przeniesie nas wszystkich w świat dzieciństwa! Mamy nadzieję, że spędzimy razem parę chwil w miłej, sympatycznej i zabawnej atmosferze. Nie przegapcie tego wydarzenia!

Bibliotekarze

rystycznej w Międzyzdrojach. W ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek pracownicy międzyzdrojskiej biblioteki przygotowali ogrom atrakcji promujących czytelnictwo oraz zdrowy styl życia poprzez zabawy ruchowe. Bibliotekarze oraz studenci Koła Naukowego Animatorów Czasu Wolnego „Pasja” z Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego przeczytają fragmenty książki „Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu” autorstwa Grzegorza Kasdepke. Na słuchaczy czekają także wspaniałe animacje taneczne i warsztaty plastyczne promujące czytelnictwo. Wspólnie wykonamy dzienniczki i zakładki do książek. Będziemy ćwiczyć koordynację wzrokową i ruchową za pomocą szachownicy - chusty animacyjnej. To wspaniała rodzinna zabawa! Dla uczestników mamy także fantastyczną niespodziankę, która przeniesie nas wszystkich w świat dzieciństwa! Mamy nadzieję, że spędzimy razem parę chwil w miłej, sympatycznej i zabawnej atmosferze. Nie przegapcie tego wydarzenia!