Biblioteka z projektamiBiblioteka z projektami

Zapraszamy  Państwa do głosowania w ramach Budżetu obywatelskiego. Jako Miejska Biblioteka Publiczna zachęcamy do oddawania głosów szczególnie na projekty, których jesteśmy wnioskodawcami lub partnerami.

Nasze inicjatywy to „Ebooki i audiobooki w Bibliotece” oraz „Wypożyczalnia gier planszowych”. Chcemy uatrakcyjnić ofertę biblioteki o możliwość bezpłatnego wypożyczania ebooków (książek  do czytania na czytnikach, komórkach, tabletach, itp.), audiobooków (książek do słuchania, które są świetną alternatywą np. dla osób niewidomych), a także gier planszowych jako sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy także partnerami projektów „Międzyzdrojskie Neptunalia 2020”,  „Z Falą na sportowo – olimpiady sportowe”, „Zróbmy sobie witraż – rodzinne warsztaty witrażowe” oraz Festynu rodzinnego „Święto pieczonego ziemniaka” mające na celu aktywizację rodzin, zachęcenie do wspólnego i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Głosy na te i inne projekty można oddawać do 22 listopada 2019 r. w Urzędzie Miasta, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Międzynarodowym Dom Kultury , Szkole Podstawowej n1 w Międzyzdrojach, Przedszkolu Miejskie, Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy.

Więcej o Budżecie obywatelskim i projektach na stronie: https://miedzyzdroje.pl/aktualnosci/dzial/196/12

Zdjęcie z MDK z prezentacji projektów w ramach Budżetu obywatelskiego na 2020 r.