Prawdziwą niespodziankę dla miłośników literatury przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zapraszając czytelników na spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską. Wieczór odbędzie się 1 października 2018 roku (poniedziałek) o godz. 18.00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki – wstęp wolny.


Agata Kołakowska urodziła się w 1984 r. we Wrocławiu. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest autorką książek przepełnionych emocjami, które wzruszą niejednego odbiorcę. Wśród znanych tytułów wymienić należy „Niechcianą prawdę”, „Siódmy rok” , „Płótno”, „Przyjaciółki” czy „Zaciszny zakątek”. Najnowsza książka pisarki pt. „Wyrok na miłość” opowiada o niełatwej i skomplikowanej realizacji pragnień, które obnażają blaski i cienie ludzkiej natury. Zawsze chciała pisać książki dla kobiet, aby dodać im otuchy i odwagi w wyrażaniu siebie. Jednak po jej literaturę sięgają również panowie, z czego należy podwójnie się cieszyć.
Podczas spotkania z czytelnikami Agata Kołakowska wyjaśni dlaczego „uwielbia być facetem”. Opowie o tym jak tworzy swoich bohaterów wykorzystując obserwacje i… swojego męża!
Podczas wieczoru będzie można nabyć książki pisarki wraz z autografem.
Tego spotkania nie można przegapić!
Serdecznie zapraszamy.