Klub Sportowy „Fala Międzyzdroje” przy współpracy z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem "Rodzina" zdecydował się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na leczenie Dominika Suchłabowicza z Międzyzdrojów. Chłopiec choruje na nowotwór złośliwy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji imprezy. Prosimy o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w "loterii fantowej", artykułów do zorganizowania bufetu m.in. naczyń jednorazowych, ciast, soków, kawy, herbaty …)  Darowizny przekazywać można do Międzynarodowego Domu Kultury lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach. W organizację zbiórki zaangażowała się już społeczność lokalna, instytucje, szkoły i stowarzyszenia …

Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 696091828 (Jan Rączewski), 503687255 (Andżelika Gałecka), 600964049 (Artur Duszyński)

W programie imprezy planujemy:

- występy kabaretów i zespołów muzycznych

- pokaz fitness

- pokaz Freestyle football

- uczestnictwo znanego sportowca

- licytacje m.in. koszulki z autografem Kamila Stocha, piłek z autografami znanych sportowców, piłki z podpisem Leo Beenhakkera, roweru, vouchera na 22. Festiwal Gwiazd

- tzw. "Loteria fantowa" - każdy los wygrywa

- dobrze zaopatrzony bufet (bigos, zupa, domowe ciasta, zdrowe przekąski i sałatki, tort, kawa, herbata itp.)

- i inne niespodzianki

 

Impreza planowana jest na  1 kwietnia 2017 (sobota)  od godz. 15:00 w Międzynarodowym Domu Kultury. Korzystanie z wszelkich „atrakcji” podczas imprezy będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na leczenie Dominika.

 

Serdecznie zapraszamy!