Dnia 21 maja 2024 r. bibliotekarze z międzyzdrojskiej biblioteki po raz kolejny wyruszyli do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Wapnicy z częścią księgozbioru. Wśród woluminów znalazły się m.in. nowości, mangi, komiksy, literatura popularnonaukowa czy też książki czytane „do poduszki”. Była to doskonała okazja do wypożyczania książek oraz ich oddania, a nawet wspólnego grania! Tym razem bibliotekarze zmierzyli się z uczniami w grze „Dobble Kids”, która jest dostępna w Dziale Dziecięcym do wypożyczenia. Dokładamy wielu starań, aby mieszkańcy sołectw, którzy nie mają możliwości przyjazdu do głównej siedziby biblioteki, mogli z niej skorzystać. Wspólnie dzieliliśmy się literackimi zainteresowaniami, opowiadaliśmy sobie o losach bohaterów książek oraz porównywaliśmy najbardziej lubiane lektury szkolne. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie oraz miło spędzony czas. Było jak zwykle miło i inspirująco!

Bibliotekarze już nie mogą doczekać się kolejnej wizyty w SP 2 w Wapnicy! Panująca tam atmosfera jest niezwykle przyjemna, a to za sprawą kadry pracowniczej i uczniów. Ponownie zagościmy w SP 2 już 3 czerwca 2024 r., a będzie to nasza ostatnia wizyta w tym roku szkolnym.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o aktualizowanie danych osobowych takich jak: pesel, adres zamieszkania, aktualne nazwisko, które są nam niezbędne do cyfrowego zapisu czytelników w bibliotecznym systemie Mak+.

mgr Karolina Malec