17 listopada 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbył się Bal Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży.

Jak na andrzejki przystało, podczas spotkania było wiele wróżb, zabaw tanecznych oraz przebieranek. Niespodziewanym gościem naszego wieczoru była cyganeczka Karolcia, która w tajemniczej atmosferze wróżyła z kart naszym przybyszom oraz przepowiadała przyszłość wpatrując się przenikliwie w kryształową kulę… W międzyczasie dzieci dowiadywały się kim zostaną w przyszłości. Jak się okazało chłopiec w stroju piłkarza będzie piłkarzem, a córka cukiernika… cukiernikiem! Następnie by się trochę rozruszać „pogibaliśmy” się w rytm muzyki z balonami, ale zdecydowanie lepiej wypadł nam grecki taniec „Sirtaki”, czyli popularna „Zorba”! Nie zabrakło oczywiście wyścigu butów, szczęśliwego rzutu monetą i konkursu na najlepsze przebranie.

Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że widzimy się w przyszłym miesiącu na zabawie świątecznej. Więcej informacji wkrótce. Dziękujemy i do zobaczenia!